HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2016 Perşembe

Galatasaray ve Atakent Finalde karşılaşacaklar.

Galatasaray ve Atakent Finalde karşılaşacaklar.
Küçükçekmece Belediyesinin geleneksel hale getirdiği Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasında Sutlangücü ile Atakent 2015,Galatasaray ile Söğütlüçeşme takımları yarı final müsabakalarında karşı karşıya geldiler.Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak ortaklaşa düzenlenen Küçükçekmece Belediye Başkanlığı 4. Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvası grup maçlarının ardından oynan çeyrek final maçları oynandı.


Halkalı Etap sahasını 4 Grupta toplam 19 takım üç ay süren maçlar sonunda önce çeyrek final ardında oynan yarı final ilk maçında Atakent 2015,Sutlangücü karşısında 5-1 kazanan Atakent 2015 takımı finale kalan ilk takım oldu. Günün ikinci maçı Galatasaray ile Söğütlüçeşme takımları arasında oynanan karşılaşmanın normal süresi golsüz bitti. Turnuvanın statüsü gereği direk penaltı atışlarına gidildi ve penaltı atışlarında 2-0 üstünlük sağlayan sarı kırmızılı takım Galatasaray finali oynayacak ikinci takım olarak adını finale yazdıran takım oldu.


Mini Minikler Ali Tuman Futbol turnuvasının Finale kalan GalatasarayAtakent 2015 ve üçüncülük dördüncülük SutlangücüSöğütlüçeşme takımları arasındaki maçlar 5 Haziran tarihlerine oynanması planlanıyor.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.