HAZIRLIK MAÇLARI

21 Mayıs 2016 Cumartesi

ESENYURT ACAR ŞAMPİYON

ESENYURT ACAR ŞAMPİYON
ESENYURT ACAR 6-4 AVCILAR CİHANGİR
U 19 Ligi 1.Grupta haftaya lider giren Esenyurt Acar, deplasmanda Avcılar Cihangir’i 6-4 mağlup ederek bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
Çanakçaspor ligden çekildiği için bir maçı da hükmen kazanacak olan Esenyurt temsilcisi en yakın rakibine 7 puan fark atarak mutlu sona ulaştı.Firuzköy Stadı’nda oynanan maç baştan sona büyük bir çekişmeye sahne oldu.
Tam bir gol düellosuna sahne olan maçta konuk takıma şampiyonluğu getiren golleri 4. dakikada Fatih, 30., 35. ve 66. dakikalarda Ferhat, 48. ve 50. dakikalarda Oktay attı.
Ev sahibi Avcılar Cihangir’in golleri ise 25., 45. ve 80. dakikalarda Turgut ile 65. dakikada Ahmet’ten geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.