HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Erol Gökkaya " Şampiyonluk sözümüz var, sözümüzü yerine getireceğiz."

Erol Gökkaya " Şampiyonluk sözümüz var, sözümüzü yerine getireceğiz."
İstanbul U19 2. ligde mücadele eden ve haftalar önce matematiksel olarak bir üst lige çıkmayı garantileyen Gülsuyu Spor'un Teknik Direktörü Erol Gökkaya bugün yaptıkları antrenman sonrasında yaptığı açıklamada Şampiyonluk sözlerini yerine getireceklerini söyledi.U19 2. lig 24. grupta 31 puanla namağlup lider durumda bulunan Gülsuyu Spor bugün Esenkent Mahallesi parkında yapığı antrenmanla haftaya başladı. Son derece neşeli geçen antrenmanda mahalle halkının gençlere ilgisi futbolcuları ayrıca motive etti. 


Antrenman sonrası açıklama yapan Gülsuyu genç takım Teknik Sorumlusu Erol Gökkaya" Bu sezon çok başarılı bir dönem geçiriyoruz. Yönetim ve mahalle halkının desteği bize ayrıca itici bir güç sağlıyor. Bizde üstümüze düşeni yerine getirmeye çalışıyoruz. Yönetimimize bu sene çıkacağımızı söylemiştik. Metamtiksel olarak bunu gerçekleştirdik. Ancak bir ileri safhası Şampiyonluk tu şuan onu gerçekleştirmek istiyoruz. Birde namağluo bir şampiyonluk olursa hedeflerimizi taçlandırmış oluruz." dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.