HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Edirne Spor, Gol Kralını Renklerine Bağladı.

Edirne Spor, Gol Kralını Renklerine Bağladı.
Edirne Spor, geçtiğimiz sezon aynı grupta yer aldıkları Hereke Yıldız Spor'un gol kralı sporcusu 1991 doğumlu Profesyonel ligde ve Bölgesel Amatör liglerde yıllarca futbol oynamış Fatih Sultan Semiz ile anlaşarak renklerine bağladı.

Edirne Spor tertip komitesi, daha öncede prensipte anlaşmaya vardığı genç oyuncu ile bugün bir araya gelerek tüm konular üzerinde görüştüğü ve karşılıklı olarak anlaşarak imza attırıldığını açıkladı.

Fatih Sultan Semiz Kimdir?
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.