HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mayıs 2016 Pazartesi

DÜZCE ŞAMPİYONU SEYRANTEPE OF

DÜZCE ŞAMPİYONU SEYRANTEPE OF
Düzce'de Seyrantepe Of Fırtınası vardı.
U14 Türkiye Şampiyonası 1. kadame müsabakalrında Düzce'de yer alan Kaıthane temsilcisi Seyrantepe Of Spor, Bolu temsilcisi Kıbrıscık ve Ankara temsilcisi Hacettepe ile aynı grupta yer aldı. Kura çekimleri sonrasında ilk günü bay olarak geçen Seyrantepe Of bu sebeple biri final müsabakası olmak üzere 3 gün üst üste zorlu müsabakalar yapmak zorunda kaldı.

Düzce finallerinin ikinci gününde Bolu temsilcisi Kıbrıscık ile karşılaşan Seyrantepe Of spor bu maçta adeta gol oldu yağdı. Muhammed Keske (4), Ömer Özer (2), Doğuhan Mutlu (3), Aybars Yürek (2), Baran Bilaloğlu (2), Kamil final (1), Emirhan Okumuş (1), ve Hüseyin Efe Akgül (1)' ün golleri ile Kıbrıscık maçında sahadan 16- 0 lık galibiyetle ayrılan Seyrantepe Of, gruptaki ikinci maçında Ankara Temsilcisi Hacettepe ile karşılaştı. Türkiye Şampiyonasına iddialı olarak gelen Hacettepe karşısında muhteşem bir oyun ortaya koyan Seyrantepe Of bu karşılaşmadan da Baran Bilaloğlu'nun golü ile sahadan 1-0 galibiyetle ayrılarak adını final müsabakasına yazdırmayı başardı. 
Finalde bir diğer gruptan şampiyon olarak gelen Adapazarı spor ile karşılaşacak olan Seyrantepe Of öğlen oynanacak olan final maçının havanın çok sıcak olması sebebi ile akşam saatlerine ertelenmesini istedi. Buna karşılık Düzce TFF yetkilileri hoş olmayan bir üslupla karşılaşmanın Saat 13.00'de oynanacağını belirttiler. Seyrantepe Of, son final maçında karşılaştığı Adapazarı Spor maçından da Emirhan Okumuş'un golü ile 1-0 galibiyetle ayrılmayı başararak Düzce Şampiyonu olarak 1620 tkım ile başlayan Türkiye Şampiyonası finallerinde adını son 20 takım arasına yazdırmayı başardı.
Maç sonrsı bir açıklama yapan Seyrantepe Of Teknik Direktörü Mustafa Atasoy "Seyrantepe Of Spor U14 Takımı olarak Düzce'de şampiyon olup 1.620 takım arasından Son 20 takım arasına kalmayı başardık. Başta bizlere en iyi imkanlarda konaklamamızı sağlayan ve desteğini esirgemeyen Başkanımız Hasan Cevahiroğlu'na, Alt Yapı Sorumlumuz Ahmet Bülent Özsoy'a, yanımızda desteklerini esirgemeyen Halil Aktaş ve Ayhan Aktaş hocalarımıza ve elimiz ayağımız olan Eren Özvatan Kardeşimize ve İstanbul'dan desteklerini esirgemeyen teknik ekibimizde bulunan hocalarımıza çok teşekkür ederim. Düzceye kadar gelip destekte bulunan ve İstanbul'dan başarı dileklerini ve dualarını esirgemeyen velilerimize de teşekkür ederim. Bizlere bu gururu yaşatan ve bir sonra ki turda da Şampiyonluk beklediğimiz, bu işin asıl kahramanı olan ve en büyük teşekkürü hak eden Seyrantepe Of Spor U14 Oyuncularına Teşekkür Ederim." dedi
Atasoy sözlerine şöyle devam etti."42 Saatte 3 tane maç oynadık. Sıcaklık 30 derecenin altına hiç düşmedi. Her iki takımın sporcularının sağlığını düşünerek Final müsabakasını akşam saatlerinde oynamak için müracaat ettik. Bize çok seviyesiz bir cevap vererek "Ağlamayın maç saat 13.00'de oynanacak dediler." Biz çıktık maçımızı oynadık ve sahadan 1-0 galibiyetle ayrılmayı başardık. 1620 takımın mücadele ettiği müsabakalar sonunda takım olarak son 20 takım arasına kaldık. Sporcularımı tekrar kutluyorum zor şartlar altında bir başarıya imza attılar. Bundan sonra bizi daha zor rakipler bekliyor. Hazırlıklarımızı kesmeden devam ettireceğiz. Hedefimiz Türkiye Şampiyonu olmak" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.