HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2016 Cuma

DAVUTPAŞA DENİZ ATAK İLE DEVAM KARARI ALDI.

DAVUTPAŞA DENİZ ATAK İLE DEVAM KARARI ALDI. 
Süper Amatör Küme ekiplerinden Davutpaşa 1926 dün yapılan genel kurulun ardından yıldırım hızıyla bir araya geldiği teknik direktör Deniz Atak’ın sözleşmesini bir sezon daha uzattı.

Kulüp Başkanı Ertuğrul Aydos’un genel kuruldan önce Atak’tan yeni sezon için söz aldığı, genel kurul sonrası da yapılan ilk görüşmede sözleşmesinin 1 sezon daha uzatıldığı bildirildi.
İmza sonrası bir açıklamada bulunan teknik direktör Deniz Atak yuvasında kaldığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Atak “3 sezondur mutlu olduğum bir camiada, yuvamda kaldım. Ertuğrul Bey’e verilmiş bir sözüm vardı. O sözümü yerine getirdim.” ifadesini kullandı.
Davutpaşaspor’un çiçeği burnunda kulüp başkanı Ertuğrul Aydos da Deniz Atak’ın son derece başarılı ve çalışkan bir antrenör olduğunu belirterek kendisiyle uzun yıllar daha birlikte çalışmak istediklerini söyledi. Aydos, Atak’ın hem kişiliğiyle hem de karakteriyle camiayla özdeşleştiğini sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.