HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

DAVUTPAŞA AYDOS’A DOĞRU

DAVUTPAŞA AYDOS’A DOĞRU
Süper Amatör Küme ekiplerinden Davutpaşaspor’da Perşembe günü yapılacak olan genel kurulla yeni bir sayfa açılıyor.

4 yıllık görev süresinin ardından genel kurulla birlikte başkanlık görevini bırakacak olan İskender Keleş’in aldığı bu kararın ardından camianın ileri gelenlerinin mevcut yönetimde asbaşkan olarak görev yapan Ertuğrul Aydos’u adaylık için ikna ettiği öğrenildi. Camianın tam desteğini arkasına alan Aydos’un Perşembe günü genel kurul üyelerinin karşısına tek aday olarak çıkacağı belirtildi. Genel kurulda Aydos’u destekleyecek olan kulüp başkanı İskender Keleş’in de yeni yönetimde asbaşkan olarak görevine devam edeceği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.