HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mayıs 2016 Cuma

Çiftay Yeşilovaspor, Serhat Taşçı'yı da kadrosuna katarak kalesini sağlama aldı.

Çiftay Yeşilovaspor, Serhat Taşçı'yı da kadrosuna katarak kalesini sağlama aldı.
Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig (BAL)'da şampiyonluğu hedefleyen Çiftay Yeşilovaspor'da başlayan transfer harekatı devam ediyor.
Bugüne kadar iç transferde;

Caner Özvardar, Emre Çölgeçen, Doğacan Diker, Gökhan Ant, Ciro Moraes Castro de Castro, Alihan Aşı, Şükrü Öztürk, Kaan Tahir Çakar ve Samet Aydemir ile yeniden anlaşan, dış transferde Sökespor'dan Murat Çaydemir, Bornova 1881'den Bülent Tek ve Somaspor'dan Erhan Eren'i kadrosuna katan Çiftay Yeşilovaspor, son olarak dış transferde bir çok profesyonel lig ve BAL ekibinin transfer listesinde bulunan Bornova 1881'in 28 yaşındaki tecrübeli kalecisi Serhat Taşçı'yı kadrosuna kattı.

Yeni sezonda profesyonel lig özlemine son vermek isteyen, bunun içinde transferden sorumlu idari menajer Cemal Güngör ve yönetim kurulu üyesi Akın Küçükoğullarından yönetiminde iç ve dış transfer çalışmalarına başlayan Çiftay Yeşilovaspor, tecrübeli kalecisi Gökhan Ant'tan sonra bir başka tecrübeli kaleci Menemen Belediyespor, Atillaspor ve Bornova 1881 formalarını; Türkiye kupasında 5, 3.Lig'de 141 ve BAL'da 40 kez giyen tecrübeli kaleci Serhat Taşçı'yı da kadrosuna katarak 3.Ligi ne kadar çok istediğini göstererek, kalesini sağlama aldı.

Haber / Foto : SERVET SARUN - egedespor.com

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.