HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

CFS Bağcılar'a Final İçin Beraberlik Yetti.

CFS Bağcılar'a Final İçin Beraberlik Yetti.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında, Eskişehir ilinde grubunu 1 galibiyet ve 1 beraberlik ile bitirerek 4 puan toplayan CFS Bağcılar adını finale yazdırmayı başardı. 

Dün oynadığı karşılaşmadan Kütahya İl Özel İdare müsabakasında 1-0 galibiyetle ayrılarak avantajlı duruma geçen CFS Bağcılar, bugünde Ankara Volkan karşısında bir puanı alarak grubu lider tamamladı.
Grupta 4 puanla lider CFS Bağcılar olurken 2. sırada 2 puanla Volkan Yıdırım, 3. sırada 1 puanla Kütahya İl Özel idare yer aldı.
Her iki takımında final için şansının yüksek olduğu karşılaşmada İstanbul temsilcisi puan avantajının farkına vararak oynadı ve sonuca giden ekip oldu. 
İStanbul temsilcisinde 60. dakika da KIvnç ikinc sarıdan kırmızı kartla oyun dışı kalırken, bir şok ta 85. dakika da Burak'la geldi. Burak rakip oyuncu ile girdiği mücadele de ikinci sarı ile oyuncan ihraç oldu. CFS Bağcılar 30 dakika 10 kişi oynadıkları müsabakanın uzatmalarla beraber son 15 dakikasını 9 kişi tamamlamak zorunda kaldı.
CFS Teknik sorumlusu Deniz Çelik maç sonrası yaptığı açıklama da " Puan avantajımızı bilerek oynadık. İkinci yarının hemen başlarında 10 kişi kalmamız rakip takıma üstünlük sağlaması açısında fırsat versede, biz takım olarak yaptığımız savunma ile onlara pozisyon yaratma şansı tanımadık. İkinci yarıda hakem tüm takdir haklarını rakibimizden yana kullandı. 85. dakika da 9 kişi kaldık. Hakem maç sonu 10 dakika uzatma ekledi. Ancak futbolcularımı gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum." dedi.
CFS Bağcılar sahada şo 11 ile yer aldı.

Yasin-Fatih Kaplan-Mehmet-Kıvanç-Muhammed-Berhudan-Selahattin(Ömer Şener dk.80)-Barış-İlker-Ekrem(Burak dk.70)-Fatih Şahbudak(Hakan dk57)

İstanbul Temsilcisi yarın Final maçında Modafen'i penaltı atışları sonunda eleyen Ankara Bedaş ile oynayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.