HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

CFS Bağcılar İlk Yarı Attı, İkinci Yarı Yattı.


CFS Bağcılar İlk Yarı Attı, İkinci Yarı Yattı. 
Kütahya İl Özel İdare: 0 - CFS Bağcılar : 1
U19 Türkiye Şampiyonası Eskişehir Grubunda yer alan İstanbul Temsilcisi CFS Bağcılar grubun ilk maçında bugün Kütahya İl Özel İdare ile Eskişehir Necdet Yıldırım Sahası'nda karşı karşıya geldi. 

Karşılaşmaya etkili başlayan İstanbul temsilcisi rakibi karşısında bariz bir üstünlük kurmayı başardı. Kütahya temsilcisi İl Özel İdare karşısında ilk yarıda sayısız gol pozisyonu üreten CFS Bağcılar, aradığı gole ancak 30. dakika da Kıvançla ulaşabildi.
İkinci yarı skor üstünlüğünü elinde bulunduran CFS Bağcılar rakibini geride karşılayarak skoru elinde tutttu. Rakibine karşı pozisyon vermeyen İstanbul ekibi oyuncularını da fazla yormayarak Cumartesi oynayacağı Ankara Volkan Yıldırım güçlü kalmanın hesabını yaptı.
Teknik Direktörler Deniz Çelik ve Murat Kızılkaya maçtan sonra yaptıkları açıklamada "İlk yarı çok etkili bir futbol ortaya koyan sporcularımızı kutluyoruz. Rakip kalede bir çok gol pozisyonu üretmemize rağmen bunlardan sadece birini gole çevirebildik. Ancak skor oalrak üstünlüğü yakaladığımızda 2. yarı bunu korumayı tercih ettik. Rakibimizin bize karşı pozisyon üretememesi bizi de daha derfansif bir oyuna itti. Oyuncularımızın ikinci maçta dinlenmiş bir rakiple oynayacağı gerçeği ağır bastı." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.