HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

CFS Bağcılar Altyapısı Halit Akbaş'a Emanet.


CFS Bağcılar Altyapısı Halit Akbaş'a Emanet.
İstanbul'un alt yapılarda önemli başarılara imza atan kulüplerinden CFS Bağcılar Altyapı Koordinatörlüğüne tecrübeli teknik adam Halit Akbaş'ı getirdi.

Uzun zamandır altyapılarda ve Futbol okullarında eğiticilik yapan Halit Akbaş, bugün CFS Bağcılar takımı ile Altyapı Koordinatörü olarak anlaştı. Yavuz Selim ve Fenerbahçe Fıtbol okullarında uzun süre çalışan ve çalıştığı takımlarda ve futbol okullarında yetiştirdiği sporcular ile bir çok başarıya imza atan Halit Akbaş en son Fener Gücü U19 takımı ile şampiyonluk yaşadı. 

Halit Akbaş "İstanbul'un önemli takımlarından birine geldiğimin farkındayım. Burası sadece İstanbul'da değil Türiye'de de şampiyonalarda ses getiren bir kulüp. Biz de çalışmalarımız başarıyı daha ileriye taşımak için yapacağız." dedi.

1 yorum :

NEŞAT TANJU dedi ki...

Halit hocamız tam anlamıyla bir altyapı hocasıdır. Oyuncuya nasıl yaklaşacağını ve onu nasıl eğiteceğini iyi bilen bir hocadır. Hayırlı olsun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.