HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2016 Cuma

Cevdet Pirgaip "Alenen şike yapıyorlar. Hakkımızı yedirtmeyeceğiz."

1453 Maltepe spor Kulübü Başkanı Cevdet Pirgaip "Alenen şike yapıyorlar. Hakkımızı yedirtmeyeceğiz."

1453 Maltepe spor Kulübü Başkanı Cevdet Pirgaip, 1877 Alemdağ ile Üsküdar Salacak arasında 21 Mayıs Cumartesi günü  Dudullu sahasında oynanan müsabakada alenen şike yapıldığının altını çizerek, "Sahada çirkin şeyler oluyor. Ligin bitmesine 3 hafta kaldı. Bir üst lige çıkmak için takımlar sahada ter döküyorlar. Ancak bu tür yaklaşımlar. Bizleri her şeyden soğutuyor.
Bakın Cumartesi günü Dudullu Sahasında bizim ligdeki rakibimiz 1877 Alemdağ ile Üsküdar Salacak arasında oynanan müsabaka da 5-1 devre arasına önde giren Üsküdar Salacak ikinci yarı kulübede yedek oyuncuları olmasına rağmen sahadan 3 oyuncusunu alarak ve yerine oyuncu sokmayarak karşılaşmaya 8 kişi devam ediyor. Bundan sonra da ilginç şeyler yaşanıyor. Karşılaşmanın sonlarına doğru müsabaka 6-5 1877 Alemdağ'ın lehine dönüyor. Durum böyle iken bir de Üsküdar Salacak kalecisi top kendinde iken bir golüde kendi kalesine atıyor ve sevinmeye başlıyor. Müsabaka bu koşullar altında 1877 Alemdağ lehine 7-5 üstünlükle tamamlanıyor. Bütün bunlar TFF yetkililerinin gözü önünde gerçekleşiyor. Biz hakkımızı sonuna kadar koruyacağız. İtitrazımızı da yaptık. Bu iki kulüp hakkında, bu maçın araştırılması için dilekçemizi verdik. TFF İl Temsilciliğinin bu konuda ne yapacağını sabırla bekliyoruz." dedi

1 yorum :

Furkan Baltacıoğlu dedi ki...

Kim şike yapmış şerefsizlik yapıp insanları kandırmayın o maç 8 kişiyle oynanması 3oyuncu değişikliği yapılıp maçın son on dakikası kaleci sakatlanıp çıkıp değişik hakkımız bittiğinden 11-10 tamamlandı maltepeyle oynadığımız maçta hakemlere kaçak oyuncu oynatıyorlar deyip bir tane bile kaçağımız olmadığı görülmüştür sizin gibi yalancılar insanları yanlış bilgilendirip rakipleri kötülüyorsunuz senin gibi insanlar kulüp başkanı olmayı haketmiyor futbolu kötüyorsunuz ayrıca amatör dünyası sizde bu yalancıları dinleyip buralarda kulüpleri insanlara kötü göstermeyin araştırın.. FURKAN BALTACIOĞLU

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.