HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

Cennet Barbarosspor U 13'leri ikinci turda.

Cennet Barbarosspor U 13'leri ikinci turda.
U13 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri 1. turunda Küçükçekmece Cennet
Barbarosspor normal süresi 11 biten karşılaşmada penaltı atışlarında Sekbanlarspor Bakırköy Belediye sahasında Cennet Barbarosspor ile Sekbanlarspor takımları U13 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri 1. turunda karşı karşıya geldiler.Bu önemli karşılaşılmayı Yunus Yavuz yönetirken her iki takıma da karşılaşma öncesi Grup şampiyonluk kupası düzenlenen törenle verildi.


Müsabakaya hızlı başlayan Küçükçekmece temsilcisi Cennet Barbarosspor takımı
Batu'un attığı golle 1-0 öne geçti.

Sekbanlarspor takımı ilk yarının bitimine az bir süre beraberlik gollünü bularak ilk yarının skorunu belirlemiş oldu ve ilk yarı 1-1 sona erdi.

İkinci yarı havanında aşırı sıcak olması dolaysıyla tutuk futbol sergileyen iki takım girdiği gol pozisyonlarından yararlanamayınca karşılaşma ilk yarı atılan karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi ve penaltı atışlarına geçildi.


Penaltı atışlarında Küçükçekmece temsilcisi Cennet Barbarosspor takımında Mete,Yiğit,Barış,Uğur, ve Muhammet takım adına penaltı atışlarında topu ağlara yollayarak 6-5 üstünlük sağladı ve 2.tura adını yazdıran takım oldu.

2.Turda Başakşehir takımı ile karşılaşacak olan Cennet Barbarosspor takımı Türkiye şampiyonasına katılmak için bu önemli maçı kazanmak zorunda.

HABER:Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.