HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

Çengelköy Rahat Kazandı.


Çengelköy Rahat Kazandı.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında Yalova Grubunda ilk günü bay geçen Çengelköy Spor, organizasyonun ikinci gününde Eskişehir DSİ Bent Spor ile karşılaştı. 

Yalova Atatürk Stadı'nda Eskişehir DSİ Bent Spor ile karşılaşan İstanbul temsilcisi Çengelköy Spor rakibi karşısında her iki yarıda bulduğu gollerle sahadan 3-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.
Eskişehir DSİ Bent Spor'a karşı karşılaşmanın tamamında üstünlük sağlayan Çengelköylü sporcular, ilk yarıyı 21. dakika da Ethem Çakır, 38. dakika da Burak Büyükkaya'nin goleri ile 2-0 önde kapattı. Etkili futbolunu ikinci yarıda da sürdüren İstanbul Temsilcisi 61. dakika da Ethem Çakır ile bir gol daha buldu ve farkı 3'e çıkarttı. Bu dakikadan sonra oyunu rolantiye alan Çengelköy Spor, karşılaşmayı bu şekilde tamamladı ve Cumartesi oynayacağı Bursa Bağlarbaşı maçını beklemeye başladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.