HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

ÇELİKTEPE SPOR'DAN ŞAMPİYONAYA ERKEN VEDA.

ÇELİKTEPE SPOR'DAN ŞAMPİYONAYA ERKEN VEDA.
U19 Türkiye şampiyonasında hedefini kupayı almak olarak belirleyen İstanbul temsilcisi Çeliktepe Spor Kocaeli grup maçlarında gösterdiği performansla adını finale yazdırmayı başarmıştı.
 Finalde Sakarya temsilcisi Erenler Spor ile karşılaşan Çeliktepe Spor normal süresi 1-1 beraberlikle biten karşılaşma sonrasında penaltı atşları sonunda 3-1 yenilerek şampiyonaya veda etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.