HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mayıs 2016 Salı

ÇELİKTEPE SON SINAVA HAZIRLANIYOR.


ÇELİKTEPE SON SINAVA HAZIRLANIYOR.
Kağıthane'nin Süper Amatör Lig'deki başarılı takımlarından Çeliktepe Spor, Bölgesel Amatör Lig için son sınavına hazırlanıyor.
Seyrantepe'de kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını devam ettiren takımda tek düşünce, BAL için Play Out müsabakalarının U19 Türkiye Şampiyonası ile aynı tarihe denk gelmesi. Kadrosunda U19 takımından 7 futbolcu bulunduğunu söyleyen Çeliktepe Spor Genel Koordinatörü Ahmet Bülent Özsoy


"Bugün U19 takımımız Türkiye Şampiyonası için antrenmanlarını devam ettiriyor. Çarşamba günü yola çıkacaklar. Bu antrenmandan sonra da A takım futbolcularımız Play Out müsabakası için antrenmanlarını yapacaklar. A takımımız da 7 tane U19 futbolcusu görev yapıyor. Statüye alt yapıdan futbolcu zorunluluğu koyuyorsunuz, biz alt yapıdan yetişen çocuklarımızla A takımda da mücadele ettik. Nasıl olacak, aynı tarihe final maçlarını denk getiriyorsunuz. Her iki takımımızla da bu hafta sportif anlamda sınav vereceğiz. Futbolcularımızı nasıl ve nereye motive edeceğimizi şaşırdık. Eğer Play Out müsabakamız Türkiye Şampiyonası ile aynı tarihe denk gelirse erteleme isteyeceğiz." dedi
Antrenmanda sporcuların neşeli hali dikkatleri çekti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.