HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

Çeliktepe, Kocaeli'de Adını Finale Yazdırdı.

Çeliktepe, Kocaeli'de Adını Finale Yazdırdı.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. KAdeme müsabakalarında İl Finallerine gelindi. İstanbul temsilcisi Çeliktepe Spor Kocaeli ilinde grubunda oynadığı iki maçıda kazanarak adını finale yazdırmayı başardı.


İlk gün müsabakasında Bolu Kıbrısçık takımını 2-1 ile geçen Çeliktepe Cumartesi günü oynadığı Sakaya Yenikent Fırat'ıda 2-0 lık sonuçla geçerek adını finale yazdırmayı başardı.Her iki kaşılaşmada da rakiplerine oranla dah iyi performans sergileyen Kağıthane temsilcisi Sakarya Yenikent Fırat karşısında 25. dakika da Uğurcan Utku ve 85. dakika da Eren Zengin'in golleri le sahadan 2-0 galibiyetle ayrıldı.
Çeliktepe Pazar günü Saat: 13.30'da Final müsabakasında bir başka Sakarya temsilcisi Erenler Spor ile karşılaşacak.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.