HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Çanakkale'de İstanbul Derbisi

Çanakkale'de İstanbul Derbisi.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları için Çanakkale de buluna iki İstanbul Temsilcisi, Beylikdüzü ve Başakşehir gruplarında şampiyon olarak, il şampiyonluğu için final oynamaya hak kazandılar.
Final müsabakası 18 Mart Stadı'nda 8 Mayıs Pazar günü Saat: 13.00'de oynanacak.
Bugün oynanan U19 Türkiye şampiyonası grup maçları sonunda her iki takımda grubu 1 beraberlik ve bir galibiyet ile 4 puanla tamamladı.
TAkımlarımızın grup maçlarında aldığı sonuçlar

Beylikdüzü - Bandırma : 1-1
Beylikdüzü - Çorluspor 1947 : 3-0

Başakşehir - Yalovaspor :1-1
Başakşehir - Gönen Belediye : 2-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.