HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2016 Pazar

BURSA ŞAMPİYONU FERİKÖYSPOR

BURSA ŞAMPİYONU FERİKÖYSPOR
U19 Türkiye şampiyonası 2. kademe müsabakaları Bursa grubunda finalde karşılaşan 2 İstanbul takımından sahadan galibiyetle ayrılarak ismini son takım arasına yazdırmayı başaran Feriköy Spor oldu.Bursa'da Lüleburgaz ve Erenler Spor ile aynı grupta yer alan Feriköy Spor ilk karşılaşmasına Lüleburgaz ile çıktı. Bu karşılaşmadan 1-1 lik beraberlikle ayrılan İstanbul temsilcisi 2. karşılaşmasında Erenler Spor ile karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmada 1-0 lık galibiyetle ayrılarak adını finale yazdırmayı başardı.
Bir diğer grupta da İstanbul'un bir başka temsilcisi Beylikdüzü yer alıyordu. İlk maçını Düzce Kaynaşlı Belediye ile yapan Beylikdüzü bu karşılaşmadan 3-0 lık galibiyetle ayrıldı. 2. müsabakada rakibi Eskişehir Sağlık Spor'uda 2-0 lık skorla geçen Beylikdüzü Bursa'da Feriköy ile final müsbakasında karı karşıya geldiler.
Bursa Fethiye Stadı'nda oynanan Final müsabakası son derece çekimeli geçti. İlk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1-1 lik eşitlikle son bulan karşılaşmanın ik,nci yarısında Şişli temsilcisi bulduğu golle adını şampiyona finallerine yazdırmayı balardı
FERİKÖY - 1 BEYLİKDÜZÜ
Feriköy Spor'a final kapısını aralayan goller Serhat Tarhan ve Ali Zorba'dan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.