HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Akıncılarspor, transferin startını verdi.


Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Akıncılarspor, transferin startını verdi.
Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Akıncılarspor, transferin startını verdi. Kütahya Süper Amatör Lig (SAL)'da şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig (BAL)'a yükselen Tavşanlı ekibi Akıncılarspor, yeni sezon öncesinde transferin startını verdi.

Akıncılarspor yönetimi yeni sezon öncesinde takımı Teknik Sorumlu Ahmet Bayer'e teslim ederken, yardımcılığına Antrenör Bahtiyar Yatar'ı getirdi.
Teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan yönetim, 2 sezondur takım kaptanlığını yapan Yavuz Balcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırırken, iç transferde; Ekrem Dal, Kadir Güren, Miraç İbrahim Kiraz, Ömer Topuz ve Sabahattin Koçoğlu ile yeniden anlaştı.

Haber / Foto : SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.