HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Yatağanspor, transferde ilk imzayı attırdı.

Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Yatağanspor'dan Flaş Transfer
Bölgesel Amatör Lig (BAL)'ın yeni ekiplerinden Yatağanspor, transferde ilk imzayı attırdı. 
BAL'ın yeni ekiplerinden Muğla temsilcisi Yatağanspor'da Teknik Sorumlu Hüseyin Çolak ve yardımcı Antrenör İlker Çineli ile yeniden anlaşan yeşil-siyahlı kurmaylar, teknik heyetin raporu doğrultusunda transferde startı verdi ve ilk transferi, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5.grupta mücadele eden Akşehirspor formasını giyen 31 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusu Hakan Sofuoğlu ile anlaşarak gerçekleştirdi.
Tecrübeli oyuncu; Gaziosmanpaşaspor, Sanayispor, Karamanspor, Bitlis Özgüzelderespor, Aydınspor, Lüleburgazspor, Balıkesirspor, Aydınspor 1923, Düzcespor, Akçakocaspor, Çine Madranspor, Muğlaspor, Halide Edip Adıvarspor ve Akşehirspor formalarını Türkiye kupasında 1, 3.Lig'de 117, 2.Lig'de 9 ve BAL'da 138 kez giyerek, fileleri 21 kez havalandırdı.
Haner / Foto : SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.