HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Bölge Karmaları Turnuvası grup müsabakaları başladıAfyonkarahisar'da düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Futbol Turnuvası 17 Mayıs 2016 tarihinde oynanan grup müsabakaları ile başladı.

Aşağıda belirtilen 4 grupta tek devre lig usulüne göre 17-19 Mayıs 2016 tarihlerinde oynanacak


 maçlar sonunda gruplarında birinci olacak 4 takım 21 Mayıs 2016'da yarı finalde karşılaşacak, final karşılaşması ise 22 Mayıs 2016'da oynayacak.
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
ANTALYA
SAMSUN
ANKARA
KAYSERİ
İZMİR
İSTANBUL
BURSA
ADANA
DİYARBAKIR
ERZURUM
MALATYA
TRABZON
SAKARYA

Müsabakalar sonunda birinci olan bölge karması takım, 14-18 Kasım 2016 tarihlerinde Moldova'da düzenlenecek UEFA Regions Cup Turnuvası'nda Türkiye'yi temsil etme hakkını kazanacak.

SAKARYA BÖLGE-DİYARBAKIR BÖLGE 1-0 

İZMİR BÖLGE-ANTALYA BÖLGE 1-1 

SAMSUN BÖLGE-ERZURUM/VAN BÖLGE 1-1 

BURSA BÖLGE-MALATYA BÖLGE 1-2 

ADANA BÖLGE – KAYSERİ BÖLGE 1-1 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.