HAZIRLIK MAÇLARI

9 Mayıs 2016 Pazartesi

Bingöl12 3.LigdeBölgesel Amatör Lig ekiplerinden AraklıKaraderespor takımını Barış Kılıç'ın attı golle 1-0 mağlup eden Bingöl12 takımı 3.Lig biletini kaptı.

HAKEMLER: Suat Arslanboğa , Gökmen Canlıdinç , Fatih Kazır 
ARAKLI 1961: Adem , Murat , Tarık , Mesut Aktuğ, Mesut Bekar , Emrah  (Dk.80 Batuhan ), Eren , Sebahattin , Mehmet Sinan , Yusuf  (Dk.72 Vahap ), Erhan  (Dk.46 Taşkın )
12 BİNGÖL: Necdet, Fatih , Mehmet , İbrahim , Ahmet , Yahya , Eyüp  (Dk.83 Sait ), Ömer , Barış Kılıç  (Dk.90Kadir ), Barış Totoğlu  (Dk.64Arda ), Emrah 
GOLLER: Dk.9 Barış Kılıç (12 Bingöl)
KIRMIZI KART: Dk.87 Taşkın (Araklı 1961)

Müsabakaya her iki takımın da son derece istekli ve tempolu başladığını söylemek istiyoruz.Erken sayılabilecek bir dakikada Barış taraftarlarını sevince Kılıç ile golü bulan Bingöl12 takımı dakikalar dokuz dediği anda taraftarlarını da sevince boğmuş oldu.

Bu golün verdiği moralle daha da direnci artan Bingöl12 takımı artan AraklKaradere ataklarına başarıyla karşılık vermesini bildi.

İlk kırkbeş dakikada Trabzon temsilcisinin istekli ve canlı futbolu golü getirmeyince devre arasına 1-0 Bingöl12 takımının üstünlüğü ile girildi.


Sıcak bunaltıcı bir havada oynanan müsabakaya her iki takım taraftarı da hatrı sayılır ölçüde iştirak etti.

Müsabakanın ikinci yarısında kapalı bir oyun tarzı ile mücadele eden Bingöl12 takımı karşısında pozisyon bulmakta zorlanan AraklıKaradere takımı nadir yakaladığı pozisyonlardan da fydalanamayınca Barış Kılıç ile bulduğu gol neticesinde 3.Lig biletini almış oldu.


Doksan dakika geneline baktığımızda daha çok topla oynayan taraf AraklıKaraderetakımı olmasına rağmen arzuladığı golü bir türlü bulamayınca doksan dakika sonrasında Trabzon temsilcisinin cephesinde üzüntü vardı.


Bingöl12 takımı taraftarları Stadyumu bayram yerine çeviririken,müsabakaya gelemeyen Bingöllüler dörtyol meydanında takımlarını kalabalık bir şekilde karşılamak için alanı doldurdular.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.