HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

BEYLİKGÜCÜ ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR: 2-0

BEYLİKGÜCÜ ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR: 2-0
U 13 Ligi 1.Grupta şampiyonluk yolunda doludizgin ilerleyen Beylikgücü, Beylikdüzü 2011’i her iki yarıda attığı gollerle 2-0 mağlup ederek bitime 4 hafta kala zirvedeki yerini iyice sağlamlaştırdı.

Beylikdüzü Stadı’nda oynanan maçta etkili bir oyun ortaya koyan Beylikgücü devreyi 12. dakikada Cem’in attığı golle 1-0 önde kapattı.
İkinci yarıda da etkili oyununu sürdüren Beylikgücü’ne galibiyeti getiren diğer golü de 33. dakikada İbrahim Çağrı attı.
 Bu sonuçla Beylikgücü 28 puana yükselerek zirvede tek başına kalırken Beylikdüzü 2011 de 4 puanda kaldı.
Beylikgücü’nün kalan 4 haftadaki programı ise şöyle: Güzelce, Esenyurt, Karaağaç ve Merkez Kayaşehir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.