HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

BEYKOZ GENÇLERİ İZMİR'İN DEMİRİNİ KOLAYCA ERİTTİ 3-1


BEYKOZ GENÇLERİ İZMİR'İN DEMİRİNİ KOLAYCA ERİTTİ 3-1
BEYKOZ 1908 A.Ş. U19 YAŞ GRUBU TAKIMI UMUTLU GİTTİĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ELEMELERİ İLK MAÇINDAN KOLAY BİR GALİBİYET ÇIKARMASINI BİLDİ.
Beykoz 1908 : 3 - İzmir Demir Spor : 1

BEYKOZ 1908 GENÇLERİ İYİ BAŞLADI
Balıkesir’de bugün başlayan U19 Yaş Türkiye Futbol Şampiyonası Grup maçlarında sahne alan Beykoz 1908 A.Ş. U19 Yaş Grubu Takımı mükemmel bir performans sergilediği maçta İzmir Demirspor’u 3-1 ile geçti. Sarı-Siyahlı ekip yarını ( Cuma ) maç yapmadan geçecek ve Cumartesi günü üçlü grubun Kütahya temsilcisi ile maça çıkacak.

Mustafa Ülker Yönetiminde sahaya çıkan Sarı-Siyahlı gençler müsabakada şu 11 ile sahada yer aldı ;
Kaleci Ufuk-Serkan-Mert-Yunus-Alican-Bayram-Oktay-Ömer Faruk-Taha-Onur ve Cengizhan. Maçta ilerleyen dakikalarda oyuna  Samet-Caner ve Uğur dahil oldular. Beykoz 1908 A.Ş. gençlerinde perdeyi 33.Dakikada Oktay açtı. Devre 1-0 takımımız üstünlüğünde tamamlandı. Maçın 63.Dakikasında İzmir Demirspor eşitliği yakaladı. Maçta bariz bir üstünlüğü olan temsilcimiz önce 70.Dakikada Oktay Gökdemir ile 2-1 öne geçti, ardından Oktay'ın asistinde Onur Gül maçın skorunu tayin etti 3-1

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.