HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Beşyüzevler Spor BAL'da Kaldı.


Beşyüzevler Spor BAL'da Kaldı.
2016-2017 sezonunda İstanbul'u Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek takımı belirlemek amacı ile oynann Play Out müsabakasında Beşyüzevler Çeliktepe karşısında sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak. Bu sezonda İstanbul temsilcisi olmaya hak kazandı.

Geçtiğimiz sezon sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Beşyüzevlerspor, statü gereği Süper Amatör ligde dereceye giren bir takımla Play Out müsabakası yapmak zorunda kalmıştı. Beyoğlu Stadı'nda karşı karşıya gelen ekiplerden Beşyüzevler Spor, ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanan karşılaşmanın ikinci yarısında 61. dakika da Uğur ve 70. dakika da Murat Çakal'ın golleri ile sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak yoluna tekrar BAL'da devam etti.
İstanbul ekibi, BAL 11. Grup'ta yer almış ve sezonu 45 puanla 4. sırada tamamlamıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.