HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2016 Çarşamba

Başakşehir'in Çanakkale Yoculuğu Başladı.


Başakşehir'in Çanakkale Yoculuğu Başladı.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları için Çanakkale grubunda yer alan Başakşehir Spor Kulübü bu akşam üstü kulüp binası önünden otobüsle yola çıktı.

Yarın çekilecek kura sonrasında Perşembe günü başlayacak olan şampiyona maçları 8 MAyıs pazar günü 2 grup şampiyonunun final maçı ile son bulacak.
Çanakkale ilinde Başakşehir ile birlikte şu takımlar yer alıyor.
Beylikdüzüspor, Başakşehirspor, Bandırmaspor, Gönen Belediyespor, Çorlu 1947, Yalova Altınova Belediyespor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.