HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

Başakşehir Umutlarını Yarına Taşıdı.


Başakşehir Umutlarını Yarına Taşıdı.
U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları Çanakkale ilinde yer alan Başakşehir ve Yalova Spor 18 Mart Stadı'nda karşı karşıya geldi.

İlk gün karşılaşmasında Yalova Spor ile Gönen Belediyespor 1-1 berabere kalınca bugün gözler Başakşehir ile Yalova arasında oynanan maça çevrildi.
Bür gün önce rakiplerini izleyen ve iyi etüd eden Ünal Özbey, bugün ki karşılaşmada oyuncularını ona göre sahaya sürdü.
Karşılaşma da Başakşehir'in bariz bir üstünlüğü vardı. 25. dakika da bir de penaltı kazandı. Ancak Talha bu penaltı atışından yararlanamadı. 40. dakika da Muhammed Kuşdil takımını 1-0 öne geçiren gole imza attı. İlk yarı bu golle son buldu.
İkinci yarıda Başakşehir adeta Yalova kalesini abluka altına alsa da, futbolcuların şanssızlığı da bir türlü yakalarını bırakmadı ve çok net gol pozisyonlarından faydalanamadılar. 85. dakika da Yalova skora eşitliği getirdiğinde şansınıda son maça taşımanın sevincini yaşadı.
Cumartesi günü grubun son maçında Gönen Belediye spor ile Başakşehir karşı karşıya gelecek. Müsabaka beraberlik ile sonuçlanırsa 3 takım penaltı atışları kullanacak. Herhangi bir takımın galibiyeti durumunda galip takım finale çıkacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.