HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Başakşehir Gençleri Tarih Yazdı.

Başakşehir Gençleri Tarih Yazdı.
Tarihinde ilk defa U19 Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan Başakşehir Spor, Çanakkale ilinde oynadığı 2 grup maçında topladığı 4 puanla finallere adını yazdırmayı başardı.


İlk müsabakasını dün Yalova Spor'a karşı oynayan Başakşehir uzun süre önde götürdüğü karşılaşmanın son dakikalarında yediği golle sahadan 1 puanla ayrılmıştı. Bugün Gönen Belediyespor ile final için önemli müsabakaya çıkan Başakşehir gençleri ilk ayrı ve ikinci yarıda buldukları gollerle sahadan 2-0 galibiyetle ayrıldılar ve adlarını finale yazdırarak, tarihlerinde ilk kez katıldıkları U19 Türkiye Şampiyonasında büyük bir başarıya imza attılar.
Teknik Direktör Ünal Özbey "Dün oynadığımız karşılaşmadan sonra futbolcularıma bu işin bugün neticeleneceğini ve finale gidecek güçte olduğumuzu söyledim. Onlarda çıkıp sahada üzerilerine düşeni yaptılar. Futbolcularımı kutluyorum." dedi.
Başakşehir'i finale taşıyan golleri 25. dakika da Muhammed, 60. dakika da Mahir attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.