HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Balıkesir Spor camiası yasta


Balıkesir Spor takımının eski futbolcularından ve Teknik Direktörlerimizden Okan Atay vefat etmiştir.
Bir süredir tedavi gören başarılı teknik adamın vefatı başta Balıkesir olmak üzere tüm spor camiasında derin üzüntüyle karşılanmıştır.


Okan Atay amansız hastalıkla mücadele ederken BalıkesirSpor ve Tüfad sürekli kendisini desteklemiştir.


Bu gün Balıkesir Paşa Camiinden kaldırılan cenaze, Balıkesir spor camiası ve il dışından birçok katılımcı ile defnedilmiştir.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Okan Atay'ın ailesine,yakınlarına,Balıkesir Tüfad'a,Balıkesirspor başta olmak üzere Balıkesir spor camiasına en derin üzüntülerimizi belirtiyoruz.


Mekanın cennet olsun Okan Atay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.