HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Balkanspor,Tecrübesi İle Galip Geldi.4-1

Balkanspor,Tecrübesi İle Galip Geldi.4-1
İstanbul 2. Amatör Lig 7. Grup'ta ligin 12.Haftasında Küçükçekmece ilçesinin iki güzide kulüplerinden İstanbul Balkanspor ile Halkalı Taştepespor takımları karşı karşıya geldiler.


Sefaköy Kartal sahasında oynanan maç öncesi Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) İstanbul Şubesi Başkanlığını yapan merhum Oğuz Uğurlu ve tüm şehitler anısına saygı duruşu yapıldı.


Sahada futbolcular ve Hakemler saha komiseri ve yedek oyuncular merhum Oğuz Uğurlu ve tüm şehitler anısına saygı duruşu yapılırken türbinler deki izleyicilerin saygı duruşu esnasında ayağı kalkmamaları diğer izleyicileri tarafından üzüntü yarattı.


U 16 Takım oyuncular ile sahaya çıkan Halkalı Taştepespor oyunun ilk dakikalarında rakip kalede etkili gözüktü. 21.Dakikada Murat'ın attığı golle Halkalı Taştepespor takımı 1-0 öne geçti.
34.Dakikada İstanbul Balkanspor takımında tecrübeli oyuncu Can'ın attığı golle beraberliği yakalayan mavi beyazlı takım ilk yarınında skorunu belirlemiş oldu.


İkinci yarıya bu sefer hızlı başlayan takım ev sahibi İstanbul Balkanspor takımı oldu 48.Dakikada Murat'ın attığı golle 2-1 öne geçen İstanbul Balkanspor takımı oldu.


75.Dakikada İstanbul Balkanspor takımında Murat kendisinin ikinci takımının üçüncü gollünü attı ve farkı iki ye çıkartarak skoru 3-1 yaptı.


87.Dakikada İstanbul Balkanspor takımında ikinci yarıda oyuna dahil olan Yiğit takımının dördüncü karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı ve skor 4-1 İstanbul Balkanspor takımın üstünlüğü ile sona erdi.


Karşılaşma sonrası İstanbul Balkanspor kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever’in Doğum günü olması sebebi ile futbolcular başkanlarına sürpriz yaparak soyunma odasında pasta keserek kutladılar.

HABER:Yılmaz AKTEPE


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.