HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

BAL PLAY OUT MAÇINDA KAVGA ÇIKTI: 2'si Polis, 3 Yaralı


BAL PLAY OUT MAÇINDA KAVGA ÇIKTI: 2'si Polis, 3 Yaralı
Adıyaman'da Amatör Maç Sonrası Kavga: 2'si Polis, 3 Yaralı
Adıyaman'da, Adıyamanspor 1954 ile Kahtaspor arasında oynanan Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselme karşılaşması sonrası futbolcular birbirine girdi. Polisin biber gazı, basınçlı su ve copla müdahale ettiği kavgada, 2 polis ve 1 gazeteci yaralandı.

Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselme maçında Adıyamanspor 1954 ile Kahtaspor, Atatürk Stadı'nda karşı karşıya geldi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı karşılaşma 1-1 sona erdi. Penaltılara giden müsabakada Adıyamanspor 1954, Kahtaspor'u 9-8 mağlup edip Bölgesel Amatör Ligi'ne çıkma hakkı kazandı.

Karşılaşma sonrası sporcular arasında çıkan tartışma, kısa süre sonra kavgaya dönüştü. Polis tüm uyarılara karşın taraftları yatıştıramayınca biber gazı, cop ve basınçlı su ile müdahale etti. Yaşanan arbede sırasında 2 polis ve 1 gazeteci hafif şekilde yaralandı. Yaralanan polisler, arkadaşları tarafından bölgeden uzaklaştırılarak tedavi için hastaneye götürüldü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.