HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

BAKIRKÖY’DE BOMBALAR PATLADI

BAKIRKÖY’DE BOMBALAR PATLADI
Süper Amatör Küme ekiplerinden Bakırköyspor iç transferde bombaları arka arkaya patlatmaya başladı.

Yeşil Siyahlılar, teknik direktör Atilla Mustafa Özalp’in raporları doğrultusunda Mert Kula, Göktürk, Erhan ve Yıldıray Uçar’ın sözleşmesini bir sezon daha uzattı. Halen İtalya’da bulunan kaleci Mehmet’le de Türkiye’ye dönüşünde masaya oturulacağı kaydedildi. Yönetimin, dış transferde de iki oyuncuyla görüşmelerini sürdürdüğü, bu oyuncuların da stoper ve sol kanatta görev yaptıkları elimize ulaşan duyumlar arasında.
Teknik direktör Özalp’in bu oyuncularla anlaşma sağlanması halinde bir santrafora bir de ortasahaya iki takviye yaparak transfere son noktayı koyacağı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.