HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

AYANCIK BELEDİYESPOR BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE


AYANCIK BELEDİYESPOR BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE
Sinopspor’u 2-1 yenen Ayancık Belediyespor, Bölgesel Amatör Lige yükseldi.
Sinop Amatör Lig şampiyonu olduktan sonra Sinopspor ile Play-Out maçı oynayan Ayancık Belediyespor Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e yükseldi.

30 Nisan Cumartesi günü Sinop Dokuzoğlu Stadında oynanan karşılaşma saat 15.00’te başladı. Her iki takımında kıyasıya mücadele ettiği karşılaşmanın 45. dakikasında Hasan Sağlam’ın attığı gol ile Ayancık Belediye Spor öne geçti. İlk yarı 1-0 skorla tamamlandı.
İkinci yarı Sinopspor gol arayışı için hücum yapmaya başladı. Karşılaşmanın 55. dakikasında Oğuzhan Coşkun’un attığı gol ile Sinopspor beraberliği yakaladı.
Dakikalar 85’i gösterirken Müslüm Şahin’in kırmızı kart yemesi sonucu Sinopspor 10 kişi kaldı. 90 dakikanın tamamlanmasının ardından 15’er dakika uzatmalara gidildi. Dakikalar 115’i gösterirken Ahmet Sinecek’in attığı gol ile Ayancık Belediyespor skoru 2-1 yaptı.
Karşılaşmanın 118. dakikasında ikinci sarı kart alan Ömer Taslak oyun dışı kaldı. Her iki takımda 10 kişi kalmasına rağmen karşılaşma 2-1 Ayancık Belediyespor’un galibiyetiyle sona erdi.
Ayancık Belediyespor 2016-2017 sezonunda ilimizi BAL Ligi’nde temsil edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.