HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

ATICILIKTA DOUBLE TRAP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YAPILDI

ATICILIKTA DOUBLE TRAP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YAPILDI
Türkiye Atıcılık Federasyonu faaliyet takviminde yer alan Mehmet Bülent Torpil Double Trap Türkiye Şampiyonası 29-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Konya’da yapıldı.Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Spor Tesisleri Atış Poligonunda yapılan Mehmet Bülent Torpil Double Trap Türkiye Şampiyonası ferdi klasmanda 1.Ahmet Balkancı (Kocaeli), 2.Servet Sivrikaya (Düzce), 3.Beytullah Balkancı (Düzce) oldu. Takım sıralamalarında ise 1.Düzce (Servet Sivrikaya-Özgür Sivrikaya-Beytullah Balkancı), 2.Çorum (Serkan Kaya-Mehmet Koç-Erkan Çöp), 3.Konya (Ali Ulvi Uca-Fatih Gülen-Necdet İlkhan) oldu.

Dereceye giren sporcuların madalyalarını Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz, Şube Müdürü Mustafa Mücahit Koç, Ali Bilgin, Gürgün Derilioğlu ve Engin Kaloğlu taktim ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.