HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

ATAŞEHİR ÇAMOLUK ENGELLERİ TEK TEK AŞIYOR.


ATAŞEHİR ÇAMOLUK ENGELLERİ TEK TEK AŞIYOR.
U19 2. lig 24. grupta bir üst lige çıkmak için mücadele eden Ataşehir Çamoluk Spor grubun güçlü ekiplerinden Ortadağ spor ile Mimar Kubilay Köse Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmayı Fatih Gültekin, Elif Köroğlu, Ercan Erikçi hakem üçlüsü yönetti.
A takımın Bölgesel Amatör lige yükselmesinin ardından, Ataşehir Çamoluk bir mutluluğu da genç takımı ile yaşamak istiyor. Ortadağ karşısında iyi bir futbol sergileyerek Cengiz Keleş'in attığı 2 golle sahadan 2-0 galibiyetle ayrılan Ataşehir Çamoluk'ta gençlerde hedefe kilitlenmiş durumda. Teknik Direktör Bayram Sevindik "A takımımızın Bölgesel Amatör Lig'e yükselmesi tabii ki genç takımada ayrı bir motivasyon oldu. Bu sezon Ataşehir Çamoluk Spor'un sezonu. Camiamıza bir mutluluğuda burdan yaşatmak istiyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.