HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2016 Perşembe

Asarlık Gençlerbirliğispor, 1.Amatör Ligde.

Asarlık Gençlerbirliğispor, 1.Amatör Ligde.
İzmir 2.Amatör Lig 1.grupta Aliağa Belediye Helvacıspor, Çakmaklıköyüspor, Foça Belediye Bağarasıspor, Koyundere Gençlikspor, Maltepe Belediyespor, Ulukent Gençlikspor, Seyrek Belediyespor ve Yeni Bağarasıspor ile mücadele eden Asarlık Gençlerbirliğispor, ligin bitimine 2 hafta kala 1.Amatör Lige yükselmeyi garantiledi.


Hafta sonunda deplasmanda Koyundere Gençlikspor'a konuk olan Asarlık Gençlerbirliğispor, karşılaşmayı 80'de Soner Tanrıverdi'nin golü ile 1-0 kazanarak 1.Amatör Lige yükseldi.
Karşılaşma sonrasında sahayı bayram yerine çeviren  Asarlık Gençlerbirliğispor'lu oyuncular sevinçlerini taraftarları ile doyasıya yaşadılar.


Sezon boyunca rakiplerinin yanı sıra, büyük maddi imkansızlıklar ile de mücadele ettiklerini söyleyen Antrenör Gaffar Çakmak,"Sezon boyunca çok zorluklar içerisinde mücadele ettik, ekonomik olarak yeri geldi bir simit parası bile bulamazken, sahada onurlu mücadelesini veren tüm oyuncularımızı yürekten kutluyorum.Altyapımızdan yetişen gençlerimizle bu başarıyı yakalamak bizleri oldukça mutlu etti.Kulüp Başkanımız Mevlüt Çay ve yöneticilerimizin bizlere olan inancı tamdı. Bizlerde mahcup etmediğimiz için çok mutluyuz"dedi.
Haber / Foto : SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.