HAZIRLIK MAÇLARI

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Araba Yatağı'nda Üzücü Haber

Araba Yatağı'nda Üzücü Haber
Geçtiğimiz hafta sonu Balıkesirde Konya Seçuklu Belediye Spor ile Arabayatağı U19 Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakası finalinde sakatlanarak oyundan çıkan Ertan Anar'dan kötü haber geldi.


Balıkesir'de oyanan final müsabakasının 70. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Erkan Anar'ın ön çapraz bağlarında ciddi yırtılma tespit edildi. 5 yıldır Arabayatağı Spor'da forma giyen ve tüm takımın ve taraftarların sevgisini kazanan oyuncuya geçmiş olsun dilerklerimizi iletior. Acil şifa diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.