HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2016 Pazar

Amasya’da Samsun Derbisi.

Amasya’da Samsun Derbisi.
U-19 Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakalarında Amasya grubunda bulunan 2 Samsun temsilcisi Samsun Kadıköy ve Samsun Yol Spor il şampiyonluğu için finalde karşı karşıya gelecek.

1. Kademe maçlarının ardından gruplarında lider olan Samsun Kadıköyspor U-19 ve Samsun Yolspor U-19,Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakalarında Amasya grubunda yer aldılar.

Amasya’da 2 grup halinde yapılan U-19 Türkiye Şampiyonası 2. kademe maçlarında kendi gruplarında lider olan Samsun Kadıköyspor U-19 ve Samsun Yolspor U-19 takımları finalde karşı karşıya gelecek.

U-19 Türkiye Şampiyonası 2. kademe Amasya grubunda 22 Mayıs pazar (yarın) günü saat 13.00’de oynanacak olan final maçını kazanan takım Türkiye Şampiyonası Finallerinde son 4 takım arasına kalacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.