HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2016 Perşembe

Altınova Barajı Aştı, Sıra Şampiyona da.

Altınova Barajı Aştı, Sıra Şampiyona da.
İstanbul U13 ligi 29. grupta ligi namağlup bitiren iki takım Bağcılar Eğitim ve Altınova, oynadıkları 16 müsabakanın 14'ün de sahadan galibiyetle ayrılmayı başarmış. Ancak her iki takım arasındaki karşılaşmalar beraberlik ile sonuçlanmıştı.

Alibeyköy stadında oynanan baraj maçı müsabakasında karşı karşıya gelen Altınova ve Bağcılar Eğitim müsabakasında Altınova bu sefer rakibine karşı 2-1 galibiyetle sahadan ayrılarak adını Türkiye şampiyonası İstanbul elemelerine yazdırmayı başardı.
Altınova'ya şampiyonluğu getiren goller TAylan ve Emracan'dan geldi.
Bı sonuçla Altınova 28 Mayıs Cumartesi günü Yusuf Tunaoğlu Stadı'nda 1905 Maltepe Gençlik ile Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde karşı karşıya gelecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.