HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2016 Pazar

ALBAYRAK, NAMAĞLUP ŞAMPİYON

ALBAYRAK, NAMAĞLUP ŞAMPİYON
İstanbul U13 ligi 26. grupta İstanbul'un başarılı altyapı takımları arasından sivrilen Serkan Teke yönetimindeki Albayrak, sezonu namağlup Şampiyonlukla kapattı.

Gazi Mahallesi, İstanbul Bayburt, Koca Mustafapaşa, Kosova Güç Spor, Örnektepe gibi alt yapılarda şampiyonluk yarışı içinde olan takımlarla birlikte grupta mücadele eden Albayrak, rakipleri ile arasındaki müsabakalarda da sahadan galibiyetle ayrılarak şampiyonluğa adını yazdırdı.
Lig boyunca oynadığı 14 karşılaşmada 13 galibiyet ve bir beraberlik alarak 40 puan toplamayı başaran Serkan Teke'nin öğrencileri, bu karşılaşmalar sonunda rakip kaleleri 62 kez havalandırırken kendi kalelerinde sadece 6 gol gördüler. Tek beraberliklerin ise 2. yarının ilk maçında GAzi Mahallesi karşısında 2-2 lik skorla aldılar.
Son karşılaşmasına İstanbul Bayburt deplasmanında çıkan Albayrak, Ahmet (2), Berat (2), Mikail ve Burak'ın golleri ile sahadan 6-0 lık galibiyetle ayrlmayı başardı.
Albayrak Serkan Teke ile U14 takımından sonra U13 takımı ilede bir şampiyonluk daha yadı. Tüm teknik ekibi ve sporcuları Amatörün Dünyası ekibi olarak kutluyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.