HAZIRLIK MAÇLARI

6 Mayıs 2016 Cuma

Akdeniz Belediyespor'da Hedef Türkiye Şampiyonluğu.


Akdeniz Belediyespor'da Hedef Türkiye Şampiyonluğu.
Geçen sene U19 Türkiye şampiyonası finalinde İzmir Spor'a kaybeden ve Türkiye ikincisi olan Akdeniz Belediyespor, bu sezon kupayı evine götürmek istiyor.

U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları Adana ili B grubunda yer alan Akdeniz Belediyespor, bugün Saat 20.00'de Kaynak Kardeşler Stadı'nda Osmaniye Futbol Kulübü ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısını Mücahitîn golü ile 1-0 önde kapatan Mersin temsilcisi, ikinci yarının ilk bölümlerinde kalesinde gördüğü golle biraz şok yaşasa da  Emin'in golü maçın skorunu belirledi.

Osmaniye Futbol Kulübü : 1- Akdeniz Belediyespor : 2
Akdeniz Belediyespor, Cumartesi günü Elazığ Yol Spor'la Saat 17.00'de Kaynak Kardeşler Stadı'nda karşılaşacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.