HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2016 Perşembe

Akdeniz Belediyespor Farklı Başladı

Akdeniz Belediyespor Farklı Başladı.
U14 Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakaları için Kahraman Maraş grubunda yer alan Akdeniz Belediye Spor şampiyonanın ilk maçında Batı Park Stadı'nda Diyarbakır DSİ Spor ile karşı karşıya geldi.


Karşılaşmaya tutuk başlamasına rağmen ilk yarıda skora gitmeyi başaran Mersin temsilcisi Akdeniz Belediyespor Polat ve İsmail'in golleri ile devre arasına 2-0 önde girmeyi başardı.
İkinci yarıda oyunu sertleştiren Diyarbakır DSİ karşısında önlem almak için oyuncu değişikliklerine gitmek zorunda kalan Akdeniz Belediye Spor, bu yarıda da kontrolü elinde tutmayı başardı ve Semih ile Vedat'ın golleri maçın skorunu tayin etti. 
Akdeniz Belediyespor : 4 - Diyarbakır DSİ Spor : 0
Maç sonrası açıklama yapan Akdeniz Belediyespor Teknik Sorumlusu Abdulkadir Çıkan" İyi bir müsabaka geçirdiğimizi söyleyebilirim. Skor sizi aldatmasın, DSİSpor iyi bir takım. Bizde karşılaşmaya tutuk başladık. Ancak bulduğumuz goller oyunun kontrolünü elimize geçirmemizde etkili oldu. Şampiyonaya galibiyet ile başlamak tabii büyük avantaj. Yarını dinlenerek geçireceğiz ve bir gün sonraki rakibimizi izleme fırsatı bulacağız. " dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.