HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mayıs 2016 Cuma

2. MEHMET KAYA U 12 ELİT İSTANBUL FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

2. MEHMET KAYA U 12 ELİT İSTANBUL FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR.
Güngören Amatör Kulüpleri destekleme Derneği tarafından Güngörenli spor adamı Merhum Mehmet Kaya bu sene 2. si düzenlenecek olan 2. MEHMET KAYA U 12 ELİT İSTANBUL FUTBOL TURNUVASI Güngören'den 9 takımın yanı sıra  İstanbul'un profesyonel takımlarının da yer aldığı 15 Elit takımınında katılımıyla başlıyor.

2004 ve sonraki doğan oyunculardan oluşan, 11 kişilik tam saha oynanacak olan turnuva 28 Mayıs'ta start alacak olan turnuva 4 grup halınde 6 takımın yer aldığı maçlar 5 hafta sürecek, kadrolar 18 kişilik olup tam saha şeklinde olacak.2 Temmuz'da çeyrek final 3 Temmuz'da yarı Final 10 Temmuzda FİNAL maçı ile sona erecek.
Turnuvada yer alan takımların listesi ise şöyle;
Galatasaray, Bayrampaşa spor, F.Karagümrük spor, Seyrantepe of, Sultangazi, Albayrak spor, Merkezefendi, İst Sinop, Kücükköy spor, Mahmutbey spor, Esenler spor, Kücükçekmece, Şirinevler, İst Barış spor, E.K Atletik spor, İstanbul Güngören, Altınova, Güneştepe, Güngörenspor, Şehzadebaşı,Haz. İdmanocağı, Haznedarspor , Haz. Çetinkaya spor, G. Doğuş spor


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.