HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONU MURATPAŞA BELEDİYESPOR..


U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONU MURATPAŞA BELEDİYESPOR..
Adana'da gerçekleştirilen U17 Türkiye Şampiyonası finalleri sonunda sevinen taraf Antalya temsilcisi Muratpaşa Belediyespor oldu.

Dün zor geçen karşılaşmalar sonunda rakiplerini penaltı atışları sonunda geçmeyi başararak, bugün final oynamaya hak kazanan Muratpaşa Belediyespor ile Kadıköy Spor, Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı'nda akşam saat 17.00'de karşı karşıya geldi.
Karşılaşmanın 27. dakikasında sağ kanattan kazanılan taç atışını uzun kullanan Yusufcan Karakaş altı pas köşesine kadar göndermeyi başardığı topu kafa vuruşu ile ağlara gönderen Aytekin Yavuzay, Muratpaşa Belediye Spor'un kupaya uzanmasını sağladı.
MURATPAŞA BELEDİYESPOR : 1 - KADIKÖYSPOR : 0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.