HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

U17 Türkiye Şampiyonası Finalinde Son Randevu.


U17 Türkiye Şampiyonası Finalinde Son Randevu.
SAMSUN KADIKÖY - ANTALYA MURATPAŞA
Adana'da U17 Türkiye Şampiyonası finali'^nde Saat:17.00'de Samsun temsilcisi Kadıköy Spor ile Antalya temsilcisi Muratpaşa karşı karşıya gelecekler.
Son dönemlerde 4'lü finallerde adının sık sık gördüğümüz Kadıköy Spor tecrübesi ile öne çıkan takım gibi görünse de Antalya temsilcisi Muratpaşa Spor'un yarı final müsabakasındaki performansı bize iyi bir müsabaka izleyebileceğimiz müjdesini verdi. Amatörün Dünyası ekibi olarak her iki takıma da başarılar diliyoruz. 
Müsabakanın canlı skorlarını buradan takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.