HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

U 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.


U 17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.
Adana'da gerçekleşen U17 Türkiye Şampiyonası finalleri bugün oynanan müsabakalar sonrasında sona erdi. 75 ilden 1360 takımın katılımı ile başlayan ve 4 takımın finallere kaldığı organizasyonun sonunda sıralama şu şekilde oluştu.

U17 LİGİ TÜRKİYE DERECELERİ
ŞAMPİYON /MURATPAŞA BELEDİYESPOR (ANTALYA)
İKİNCİ / KADIKÖYSPOR (SAMSUN)
ÜÇÜNCÜ / BAĞLARBAŞI (İSTANBUL)
DÖRDÜNCÜ / AMED SK (DİYARBAKIR)

Türkiye Futbol Federasyonu U17 Ligi Türkiye Şampiyonası Adana'da oynanan yarı final ve final müsabakaları sonrasında sona erdi.  Final maçında karşı karşıya gelen Muratpaşa Belediyespor (Antalya) ile Kadıköyspor (Samsun) karşılaşması 27. dakika da Aytekin'in attığı golle 1-0 Muratpaşa Belediyespor'un üstünlüğü ile tamamlandı. Bu sonuçla Muratpaşa Belediye Spor (Antalya) U17 Ligi Türkiye Şampiyonu oldu. 2. Kadıköyspor (Samsun) olurken üçüncülük maçını (Diyarbakır) Amed SK'ya karşı 3-0 kazanan (İstanbul) Bağlarbaşıspor üçüncü oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.