HAZIRLIK MAÇLARI

30 Nisan 2016 Cumartesi

Halide Adip Adıvar 3. Lig'de


Halide Adip Adıvar 3. Lig'de
HALİDE EDİP ADIVAR : 2 - SARAYÖNÜBELEBİYESPOR : 0
Kütahya Dumlupınar Stadı'nda bugün oynanan 3. lig için Play Off müsabakasında İstanbul temsilcisi Halide Edip Adıvar, Konya temsilcisi Sarayönü Belediye Spor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Süper Lig hakemlerinden Çağatay Şahan yönetirken, yardımcılıklarını Hakan Betaş (Ulusal Yardımcı Hakem), Bersan Duran (Ulusal Yardımcı Hakem) yaptı.
Halide Edip Adıvar sonuca ilk yarıda gitti. 
Halide Edip Adıvar ilk yarıda bulduğu gollerle Sarayönü Belediye Spor'u 2-0 mağlup ederek 3. lige adımını attı.
Karşılaşmaya etkili başlayan İstanbul temsilcisi 13. dakika da Omar'ın golü ile 1-0 öne geçti. İlk yarının son dakikalarında kan Bebek sahneye çıktı ve farkı ikiye çıkardı. Bu aynı zamanda ilk yarının da skoru oldu.
Her iki takım karşılaşmada başka gol bulamayınca Halide edip Adıvar 3. lige adını yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.