HAZIRLIK MAÇLARI

29 Nisan 2016 Cuma

Finalin Adı Yine Kadıköy (VİDEO HABER)


Finalin Adı Yine Kadıköy (VİDEO HABER)
Geçtiğimiz hafta Konya'da gerçekleşen U15 Türkiye Şampiyonasının finalisti olmayı başaran Samsun temsilcisi Kadıköy Spor U17 Yaş Türkiye şampiyonası finaline de adını yazdırmayı başardı.

İstanbul temsilcisi Bağlarbaşı Spor ile nefesleri kesen bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada golsüz sona eren ilk yarı sonrasında, ikinci yarısına 4 gol sığdı.

Bağlarbaşı son saniye de 
İkinci yarıda iki duran top organizasyonunda kalesinde iki gol gören Bağlarbaşı, gollerin şokunu uzun süre atlatamadı. Oyunu orta sahada tutamaya çalışan Kadıköy bunda da başarılı olmayı uzun süre başardı. Ancak Bağlarbaşı maçı bırakma niyetinde değildi. Onur'un golü farkı 1'e indirdi. Maçta artık son dakika oynanoıyordu. Kullanılan serbest atışta hakem 4 dakika uzatma gösterdi. Ancak bu serbest vuruş aynı zaman da Bağlarbaşının maça ortak olduğununda göstergesi oldu ve uzatma dakikalarının ilk saniyelerinde Bağlarbaşı 2-2 eşitliği sağlamayı başardı.

Furkan Penaltılara damgasını vurdu.
Penaltı atışlarına Kadıköy kalecisi Furkan damgasını vurgu, üst üste yaptığı kurtarılşarşa final için önemnli bir katkı sağlayan Furkan YArdım, son penaltı atışında da topun başına geçerek Kadıköy'e final vizesini aldı. 
Penaltı atışları sonunda Kadılöy 6-5 lik sonuçla bu sezon ikinci kez adını finallere yazdırdı. Yarın oynanacak final müsabakasında KAdıköyspor, golsüz beraberlikle sonuçlanan Amedspor, Muratpaşa müsabakasında penaltılar sonunda finale kalan Muratpaşa ile karşılaşacak. Bağlarbaşı ise Amedspor ile 3. lük maçına çıkacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.