HAZIRLIK MAÇLARI

29 Nisan 2016 Cuma

Fatih Vatan Spor Play Off İçin Yollara Düştü.


Fatih Vatan Spor Play Off İçin Yollara Düştü.

Kadınlar 3. Lig 1. grupda Akdeniz Nurçelik'in arkasından ikinci sırayı alarak play off oynama şansı yakalayan FAtih Vatan Spor 3. lig play off 1. kademe müsabakalarında 4. grup şampiyonu Giresun Sanayi Spor ile eşleşti.İki takım 30 nisan cumartesi günü Saat: 13.00'te Ankara 2 Nolu sahada karşı karşıya gelecek. Tek maç eleme usulü oynanacak olan karşılaşma sonunda sahadan galip ayrılan taraf son 8 takım arasına kalarak 2. kademe müsabakası oynamaya hak kazanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.